סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית

אוקטובר 30, 2018 0 By PWC

הסיגריה האלקטרונית היא מכשיר חדש יחסית שהומצא לפני כעשר שנים וצבר בתוך זמן קצר פופולריות רבה וקהל משתמשים רחב. ניתן למצוא דגמים שונים ומגוונים של סיגריות אלקטרוניות כמו סיגריה אלקטרונית חד פעמית וסיגריה אלקטרונית נטענת. ההתפתחות הטכנולוגית של הסיגריה האלקטרונית היא מהירה והחברות השונות שמיצרות אותה מקפידות של שיפורים קבועים ועל יצירת מוצר איכותי שבטוח לשימוש. אין סיגריה אלקטרונית אחת שמתאימה לכולם ולכל משתמש יש את המוצר שמתאים לו בהתאם להעדפותיו.

מה צריך לבחון שבוחרים סיגריה אלקטרונית מומלצת?

יש מספר פרמטרים שצריך לבחון כאשר רוצים לבחור את הסיגריות האלקטרוניות המומלצות עבורנו:

איכות – הסיגריה צריכה להיות איכותית ומיוצרת ע"י יצרן מוכר. צריך לשים לב שהמוצר מקורי ולא מהווה זיוף שעלול לסכן את בריאותינו ולפגוע בחווית השימוש. מוצר איכותי ימשיך לעבוד לעבוד זמן רב תוך כדי שמירה על חווית השימוש הרגילה שלה אנחנו מצפים.

בטיחות – החומרים ממנה מורכבת הסיגריה חייבים להיות איכותיים ובטוחים לשימוש, הצבע שלה צריך להיות לא רעיל ונוזל המילוי אסור שיכיל חומרים מסרטנים ורעילים. המוצר צריך להיות בנוי עם הגנות שונות שיבטיחו את בטחוננו כמו הגנה בפני טעינת יתר ופריקת יתר של הסוללה והגנה מפני קצר חשמלי.

אחריות – קבלת אחריות על המוצר מבטיחה לנו מוצר איכותי שעומד מאחוריו יצרן שיתקן אותו במקרה של תקלה.

נוחות – הסיגריה צריך להיות נוחה לאחיזה והחלפת נוזל המילוי והסוללה צריכה להיות קלה ומהירה.

טעמים וארומה – נוזלי המילוי של הסיגריה צריכים להתאים לנו מבחינת הטעמים השונים והארומה שלהם. אם לא נמצא נוזל מילוי שמתאים לנו לסיגריה המסוימת, אז בטוח שלא נשתמש בה.

מחיר – יש טווח רחב של מחירים עבור הסיגריות השונות וחשוב לרכוש סיגריה במחיר שמתאים ליכולתינו הכלכלית. גם שמחליטים על מותג מסוים קיים הבדל בין המחירים שמציעות החנויות השונות, לכן מומלץ להשוות מחירים ביניהן. צריך לקחת בחשבון גם את מחירם של חומרי המילוי והסוללה שצריך להחליף מידי פעם.

עיצוב – עבור משתמשי הסיגריה האלקטרונית העיצוב מהווה שיקול משמעותי ומהווה חלק מחווית השימוש. הם מחפשים עיצוב מודרני ומפתה שיגיע בצבע האהוב עליהם.